ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΗΜ. Τ.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

36
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ
(μόνο ένας (1) σταυρός προτίμησης)

ΚΟΡΔΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη 247
ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου134
ΤΑΓΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου 38

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
(μέχρι τρεις (3) σταυροί προτίμησης)

ΚΑΚΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου  17
ΚΑΣΙΜΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ) του Γεωργίου 21
ΚΟΣΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου  12
ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του Βασιλείου  3
ΜΑΝΑΒΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη 13
ΜΕΛΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου  2
ΜΠΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λουκά  17
ΠΑΣΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σταματίου  2
ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου  3
ΡΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 60
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γεωργίου  9
ΣΟΥΦΡΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου  62
ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κωνσταντίνου  3
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου  49
ΦΙΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Γεωργίου 132

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

 

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

 

(μόνο ένας (1) σταυρός προτίμησης)

 

ΔΕΝΔΡΙΝΕΛΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του Χρήστου 93
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου 305

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

(μέχρι τρεις (3) σταυροί προτίμησης)

ΓΚΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου  169
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χρήστου (συζ. Γρουμπού)102
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου  24
ΓΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνα  29
ΓΡΟΥΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου  17
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΟΡΓΚΑΝ) του Βασιλείου  66
ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΙΤΕΡ) του Χρήστου  33
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του Σωτηρίου  144
ΚΕΚΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου  148
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη 34
ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ηλία 94
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου  14
ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΕΛΕΝΗ του Κίμωνα  16
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου  17
ΠΑΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου  35
ΡΑΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευρυπίδη  7
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη  15
ΤΣΟΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού  43
ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΑΝΝΑ του Βλασίου 121

korinthiakoi-orizontes.blogspot.gr

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here