Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ Κορινθίας, η οποία όπως είναι γνωστό θα διεξαχθεί σε δύο ομίλους των 10 ομάδων.

Πάμε να δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου και 2ου ομίλου να σημειώσουμε ότι για πρώτη φορά τα τελευταία χρόνια, θα διεξαχθεί Κυριακή, με τον Ισθμιακό όμως να δίνει τις εντός έδρας αναμετρήσεις του Σάββατο.

Το πρωτάθλημα ξεκινά το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου, με ώρα έναρξης 16:30.

πρόγραμμα του 1ου ομίλου

1η αγωνσιτική

Ισθμιακός – Ολυμπιακός Λουτρακίου

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Κύψελος

Άγιοι Θεόδωροι – Κόρινθος

Κόρινθος 2006 – Τενεάτης Αθικίων

ΑΟ Λουτράκι – Σαρωνικός Γαλατακίου

2η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λουτρακίου – Άγιοι Θεόδωροι

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ισθμιακός

Τενεάτης Αθικίων – Σαρωνικός Γαλατακίου

Κόρινθος – ΑΟ Λουτράκι

Κύψελος – Κόρινθος 2006

3η αγωνιστική

Ισθμιακός – Άγιοι Θεόδωροι

Κόρινθος 2006 – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

ΑΟ Λουτράκι – Ολυμπιακός Λουτρακίου

Σαρωνικός Γαλατακίου – Κύψελος

Τενεάτης Αθικίων – Κόρινθος

4η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λουτρακίου – Τενεάτης Αθικίων

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Σαρωνικός Γαλατακίου

Άγιοι Θεόδωροι – ΑΟ Λουτράκι

Κόρινθος 2006 – Ισθμιακός

Κύψελος – Κόρινθος

5η αγωνιστική

Ισθμιακός – ΑΟ Λουτράκι

Ολυμπιακός Λουτρακίου – Κύψελος

Σαρωνικός Γαλατακίου – Κόρινθος 2006

Τενεάτης Αθικίων – Άγιοι Θεόδωροι

Κόρινθος – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

6η αγωνιστική

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ολυμπιακός Λουτρακίου

Άγιοι Θεόδωροι – Κύψελος

Κόρινθος 2006 – Κόρινθος

ΑΟ Λουτράκι – Τενεάτης Αθικίων

Σαρωνικός Γαλατακίου – Ισθμιακός

7η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λουτρακίου – Κόρινθος 2006

Άγιοι Θεόδωροι – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Τενεάτης Αθικίων – Ισθμιακός

Κόρινθος – Σαρωνικός Γαλατακίου

Κύψελος – ΑΟ Λουτράκι

8η αγωνιστική

Ισθμιακός – Κόρινθος

Κόρινθος 2006 – Άγιοι Θεόδωροι

ΑΟ Λουτράκι – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Σαρωνικός Γαλατακίου – Ολυμπιακός Λουτρακίου

Κύψελος – Τενεάτης Αθικίων

9η αγωνιστική

Ισθμιακός – Κύψελος

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Τενεάτης Αθικίων

Άγιοι Θεόδωροι – Σαρωνικός Γαλατακίου

ΑΟ Λουτράκι – Κόρινθος 2006

Κόρινθος – Ολυμπιακός Λουτρακίου

————————————————————————————————————————–

Το πρωτάθλημα ξεκινά το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου, με ώρα έναρξης 16:30.

πρόγραμμα του  2ου ομίλου

1η αγωνιστική

Άρης Βοχαϊκού – Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αστέρας Δερβενίου – Ελλάς Βέλου

Παννεμεατικός – Πέλοπας Κιάτου

Θύελλα Κάτω Διμηνιού – Ολυμπιακός Άσσου

Πανκαμαριακός – Θύελλα Πετρίου

2η αγωνισιτκή

Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Παννεμεατικός

Αστέρας Δερβενίου – Άρης Βοχαϊκού

Ολυμπιακός Άσσου – Θύελλα Πετρίου

Πέλοπας Κιάτου – Πανκαμαριακός

Ελλάς Βέλου – Θύελλα Κάτω Διμηνιού

3η αγωνισιτκή

Άρης Βοχαϊκού – Παννεμεατικός

Θύελλα Κάτω Διμηνιού – Αστέρας Δερβενίου

Πανκαμαριακός – Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Θύελλα Πετρίου – Ελλάς Βέλου

Ολυμπιακός Άσσου – Πέλοπας Κιάτου

4η αγωνιστική

Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ολυμπιακός Άσσου

Αστέρας Δερβενίου – Θύελλα Πετρίου

Παννεμεατικός – Πανκαμαριακός

Θύελλα Κάτω Διμηνιού – Άρης Βοχαϊκού

Ελλάς Βέλου – Πέλοπας Κιάτου

5η αγωνιστική

Άρης Βοχαϊκού – Πανκαμαριακός

Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ελλάς Βέλου

Θύελλα Πετρίου – Θύελλα Κάτω Διμηνιού

Ολυμπιακός Άσσου – Παννεμεατικός

Πέλοπας Κιάτου – Αστέρας Δερβενίου

6η αγωνιστική

Αστέρας Δερβενίου – Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Παννεμεατικός – Ελλάς Βέλου

Θύελλα Κάτω Διμηνιού – Πέλοπας Κιάτου

Πανκαμαριακός – Ολυμπιακός Άσσου

Θύελλα Πετρίου – Άρης Βοχαϊκού

7η αγωνιστική

Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Θύελλα Κάτω Διμηνιού

Παννεμεατικός – Αστέρας Δερβενίου

Ολυμπιακός Άσσου – Άρης Βοχαϊκού

Πέλοπας Κιάτου – Θύελλα Πετρίου

Ελλάς Βέλου – Πανκαμαριακός

8η αγωνιστική

Άρης Βοχαϊκού – Πέλοπας Κιάτου

Θύελλα Κάτω Διμηνιού – Παννεμεατικός

Πανκαμαριακός – Αστέρας Δερβενίου

Θύελλα Πετρίου – Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Ελλάς Βέλου – Ολυμπιακός Άσσου

9η αγωνιστική

Άρης Βοχαϊκού – Ελλάς Βέλου

Αστέρας Δερβενίου – Ολυμπιακός Άσσου

Παννεμεατικός – Θύελλα Πετρίου

Πανκαμαριακός – Θύελλα Κάτω Διμηνιού

Πέλοπας Κιάτου – Ηρακλής Ξυλοκάστρου

πηγή-apopsi24.gr

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *