Κόρινθος: Τελικά αποτελέσματα Δημοτικών Συμβούλων από την “Πνοή Δημιουργίας”

820

 

ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 108
Εκλογική Περιφέρεια Κορινθίων
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Άσσου-Λεχαίου
1 ) ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 650
2 ) ΜΠΟΝΑΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΤΕΤΑ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 535
3 ) ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 498
4 ) ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 473
5 ) ΚΕΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 431
6 ) ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 328
7 ) ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 317
8 ) ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 291
9 ) ΖΙΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 212
10 ) ΛΑΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 172
Κορινθίων
11 ) ΣΤΡΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 3067
12 ) ΤΑΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1203
13 ) ΠΑΠΑΒΕΝΕΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1028
14 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1025
15 ) ΜΕΛΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 961
16 ) ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 947
17 ) ΤΣΟΥΛΟΥΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ 938
18 ) ΧΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 906
19 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 901
20 ) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 793
21 ) ΔΑΝΙΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 742
22 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 721
23 ) ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 705
24 ) ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 703
25 ) ΚΑΛΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 673
26 ) ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 652
27 ) ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ 646
28 ) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 614
29 ) ΒΛΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 606
30 ) ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 581
31 ) ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 577
32 ) ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 576
33 ) ΔΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 551
34 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 543
35 ) ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 535
36 ) ΚΟΡΔΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 532
37 ) ΛΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΛΑΜΠΗ 532
38 ) ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 525
39 ) ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 506
40 ) ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 499
41 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 488
42 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 481
43 ) ΓΔΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 438
44 ) ΛΑΦΑΖΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 421
45 ) ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 418
46 ) ΒΛΑΧΟΥ – ΠΙΠΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 415
47 ) ΤΟΥΣΟΥΛΗ – ΚΑΛΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ 409
48 ) ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 388
49 ) ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΕΘΕΛΟΥ 386
50 ) ΜΟΝΑΣΤΕΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 374
51 ) ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 374
52 ) ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΑΣΙΛΙΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 371
53 ) ΣΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 351
54 ) ΡΑΛΛΗ – ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 331
55 ) ΚΙΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 326
56 ) ΤΣΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 321
57 ) ΞΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 308
Σελίδα 8 από 19 11/10/2023 12:00:49μμ
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
58 ) ΤΣΩΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 283
59 ) ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 266
60 ) ΔΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 249
61 ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 239
62 ) ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 217
63 ) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 192
64 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 171
65 ) ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ – ΔΑΜΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΣΗΦ – ΙΩΑΝΝΗ 164
66 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 161
67 ) ΓΚΟΤΣΗ – ΤΖΑΝΑΒΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 161
68 ) ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 158
69 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 156
70 ) ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 123
Σαρωνικού
71 ) ΔΗΜΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 917
72 ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 769
73 ) ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ – ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 700
74 ) ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΖΙΜΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 690
75 ) ΖΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 557
76 ) ΓΚΕΡΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 494
77 ) ΔΟΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 375
78 ) ΡΕΚΛΕΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 161
Σολυγείας
79 ) ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 553
80 ) ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 514
81 ) ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 485
Τενέας
82 ) ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1203
83 ) ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 979
84 ) ΑΝΤΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 775
85 ) ΜΑΝΤΖΙΑΓΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 498
86 ) ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 423
87 ) ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 348
88 ) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 342
89 ) ΜΕΛΑ – ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 240
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Αγιονορίου
1 ) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 72
2 ) ΜΩΡΑΪΤΗ – ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 16
3 ) ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7

Γαλατακίου
1 ) ΠΑΞΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 376
2 ) ΦΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 140
3 ) ΜΠΙΣΔΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 117
4 ) ΠΑΠΠΑ – ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΘΩΜΑ 114
5 ) ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 98
6 ) ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 51
7 ) ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ – ΒΛΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48
8 ) ΔΑΓΚΟΒΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΗΛΙΑΝΝΑ (ΜΑΡΗΛΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45
9 ) ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 35
10 ) ΚΑΚΑΝΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26
11 ) ΠΑΠΠΑ ΝΑΝΑ του ΒΑΛΙΚΟ 13
12 ) ΓΚΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΤΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 12
13 ) ΜΠΕΤΑ ΣΠΕΤΙΜ (ΣΩΤΗΡΗΣ) του ΚΑΣΤΡΙΟΤ 12
Αγίου Ιωάννου
14 ) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 89
15 ) ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 47
16 ) ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34
17 ) ΦΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 12
18 ) ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΥΡΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
Σελίδα 9 από 19 11/10/2023 12:00:49μμ
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
19 ) ΤΣΟΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10
20 ) ΜΠΑΣΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
21 ) ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
Κατακαλίου
22 ) ΠΛΕΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΑΡΩΝΟΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 33
23 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 29
24 ) ΣΤΑΜΟΥ ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18
25 ) ΘΕΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11
26 ) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
27 ) ΣΓΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 6
28 ) ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3
29 ) ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3
Σοφικού
30 ) ΚΛΕΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 182
31 ) ΦΥΤΑΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 176
32 ) ΓΕΩΡΓΑ – ΚΕΦΙΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΚΟΝΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 171
33 ) ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 168
34 ) ΜΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 146
35 ) ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 138
36 ) ΣΙΑΧΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136
37 ) ΛΟΥΒΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 107
Αγγελοκάστρου
38 ) ΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 73
39 ) ΜΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 68
40 ) ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 58
41 ) ΡΟΘΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 56
42 ) ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΠΑΤΙΚΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
43 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 16
44 ) ΣΤΕΛΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11
45 ) ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
Κόρφου
46 ) ΠΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 126
47 ) ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 51
48 ) ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 42
49 ) ΜΙΚΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29
50 ) ΠΟΥΛΑΚΗ – ΛΑΓΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
51 ) ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9
52 ) ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΓΙΑΝΝΗ 7
53 ) ΚΩΝΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΚΙΚΑ 2
Αγίου Βασιλείου
54 ) ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 158
55 ) ΛΙΓΚΑ – ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 156
56 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 144
57 ) ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 139
58 ) ΣΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 76
59 ) ΤΑΓΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 43
60 ) ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ – ΝΤΡΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 33
61 ) ΒΡΕΤΤΟΥ ΜΑΡΙΚΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27
Κλένιας
62 ) ΜΠΑΚΛΩΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΘΩΜΑ 111
63 ) ΜΑΤΖΙΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΜΕΜΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 105
64 ) ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ 51
65 ) ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 50
66 ) ΚΟΡΔΩΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
67 ) ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 17
68 ) ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 16
69 ) ΣΠΑΝΟΥ – ΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11
Κουταλά
70 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 109
71 ) ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 81
Σελίδα 10 από 19 11/10/2023 12:00:49μμ
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
72 ) ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 68
73 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΘΩΜΑ 37
74 ) ΤΣΟΥΜΑΝΗ – ΚΕΧΡΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 21
75 ) ΜΠΕΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
76 ) ΜΠΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 15
77 ) ΜΠΙΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
Στεφανίου
78 ) ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 64
79 ) ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 46
80 ) ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ – ΜΠΑΛΑΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 27
81 ) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21
82 ) ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 11
83 ) ΖΩΓΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11
84 ) ΣΚΟΥΡΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
85 ) ΜΠΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 8
Χιλιομοδίου
86 ) ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΟΥΜΠΑΣ) του ΠΕΤΡΟΥ 287
87 ) ΛΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 245
88 ) ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 194
89 ) ΔΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΠΟΓΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 179
90 ) ΤΣΟΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 57
91 ) ΔΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53
92 ) ΣΚΟΥΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 34
93 ) ΘΩΔΗ-ΒΕΡΔΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14
Άσσου
94 ) ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 232
95 ) ΖΙΑΖΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 131
96 ) ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ 128
97 ) ΤΣΙΡΟΥ – ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 87
98 ) ΜΠΙΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 59
99 ) ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 56
100 ) ΚΟΥΙΜΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53
101 ) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 43
Λεχαίου
102 ) ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 200
103 ) ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 161
104 ) ΜΑΓΚΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 132
105 ) ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 106
106 ) ΓΑΡΔΙΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΗΛΙΑ 91
107 ) ΤΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 72
108 ) ΜΠΙΤΖΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 64
109 ) ΗΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 55
110 ) ΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49
111 ) ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ 46
112 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37
113 ) ΤΟΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26
114 ) ΡΟΥΣΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΡΤΣΙΒΟΥΡΤΣΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 12
Κάτω Άσσου
115 ) ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 72
116 ) ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 42
117 ) ΓΑΜΒΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 30
118 ) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 23
119 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
120 ) ΑΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14
121 ) ΜΑΥΡΟΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7
122 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6
Περιγιαλίου
123 ) ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 185
124 ) ΓΚΙΩΝΗ – ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 129
125 ) ΑΒΡΑΜΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
Σελίδα 11 από 19 11/10/2023 12:00:49μμ
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
126 ) ΠΛΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΟΔΥΣΣΕΑ 52
127 ) ΔΕΛΗΚΛΙΤΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 40
128 ) ΝΤΙΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΡΑΠΟ 35
129 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 13
Αρχαίας Κορίνθου
130 ) ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ – ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 211
131 ) ΜΕΤΑΞΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 139
132 ) ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 124
133 ) ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΠΕΝΥ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 93
134 ) ΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92
135 ) ΓΙΑΜΠΟΥΡΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 87
136 ) ΛΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 77
137 ) ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
138 ) ΣΤΑΡΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 49
139 ) ΔΑΒΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 42
140 ) ΜΠΑΛΑΣΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34
141 ) ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΦΙΝΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
142 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
Εξαμιλίων
143 ) ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ 164
144 ) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 90
145 ) ΣΙΟΥΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 87
146 ) ΕΛΕΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 72
147 ) ΓΚΙΩΝΗ – ΜΟΣΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 68
148 ) ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 64
149 ) ΓΑΝΟΥΤΖΗ ΜΑΡΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41
150 ) ΚΟΛΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 36
151 ) ΘΗΒΑΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 25
152 ) ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 24
153 ) ΖΑΦΕΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
154 ) ΜΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
155 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 4
Κορίνθου
156 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 606
157 ) ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 572
158 ) ΠΕΡΙΠΑΝΟΥ – ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ – ΞΕΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 462
159 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 457
160 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 454
161 ) ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 436
162 ) ΓΚΙΓΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 427
163 ) ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 394
164 ) ΚΕΜΕΡΛΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 350
165 ) ΞΕΘΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 299
166 ) ΖΑΒΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 290
167 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 245
168 ) ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 245
169 ) ΓΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 242
170 ) ΘΩΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 227
171 ) ΙΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ (ΜΥΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 212
172 ) ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 204
173 ) ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 196
174 ) ΒΟΥΡΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 195
175 ) ΛΑΘΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 191
176 ) ΤΣΕΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 186
177 ) ΖΗΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
178 ) ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 130
179 ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 128
180 ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 91
181 ) ΝΤΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 90
182 ) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59
Ξυλοκερίζης
Σελίδα 12 από 19 11/10/2023 12:00:49μμ
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
183 ) ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 294
184 ) ΓΚΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 99
185 ) ΠΑΠΑΦΙΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 68
186 ) ΕΛΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 59
187 ) ΛΟΥΒΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 51
188 ) ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 39
189 ) ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 30
190 ) ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24
Σολομού
191 ) ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 116
192 ) ΚΑΠΛΑΝΗ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 108
193 ) ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 69
194 ) ΛΑΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64
195 ) ΚΑΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 57
196 ) ΜΠΕΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΚΑΤΣΕΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 39
197 ) ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
198 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
Αθικίων
199 ) ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 307
200 ) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 138
201 ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 105
202 ) ΤΟΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
203 ) ΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 95
204 ) ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 90
205 ) ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
206 ) ΠΑΠΑΔΑ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ