Μεγάλη μας τιμή και χαρά που θα φιλοξενήσουμε την παρουσίαση του βιβλίου του Ιωάννη Δημόπουλου “Τα παλικάρια της Ψωροκώσταινας ” βιβλίο που ήδη συζητείται στα βιβλιοπωλεία των Αθηνών όπου έχει κυκλοφορήσει αποσπώντας εξαιρετικές κριτικές!
Εξαιρετική τιμή μας κάνει ο πολυγραφότατος και εκλεκτός λόγιος κ. Ιωάννης Σώκος που θα είναι ο κεντρικός ομιλητής. Μαζί μας θα είναι η Eleni V. Koronioti που θα μας απαγγείλει όπως μόνο εκείνη ξέρει, ο Νίκος Μπουζάς και η Κωνσταντίνα Μπουζά στο σαντούρι και στο τραγούδι.
Σας περιμένουμε το Σάββατο 29/04/2023 στις 18:00 στο Δέντρο της Γνώσης.
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2023/04/341699199_900127437769707_7495058690757574575_n.jpg)