Στο δημοτικό κατάστημα Γαλατακίου στα Λουτρά Ωραίας Ελένης, βρέθηκε σήμερα Πέμπτη 11 Ιανουαρίου ο Δήμαρχος Κορινθίων Νίκος Σταυρέλης πιστός στις προγραμματικές του δεσμεύσεις.
Ο Δήμαρχος συνομίλησε με τοπικούς φορείς, εκπροσώπους συλλόγων και κατοίκους από την ευρύτερη περιοχή του Σαρωνικού, για το πλαίσιο δράσης του 2024.
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2024/01/418171140_1695435614315105_1524710403339135629_n.jpg)
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2024/01/418972577_1695435137648486_6536575271462095257_n.jpg)
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2024/01/418991957_1695435470981786_8402163424079358957_n.jpg)
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2024/01/419001797_1695435704315096_6579917506024258170_n.jpg)
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2024/01/419038958_1695443620980971_9091205245445619490_n.jpg)
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2024/01/419051882_1695434614315205_7803301851195503758_n.jpg)
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2024/01/419057787_1695435667648433_4963204577107010241_n.jpg)
Στο πλαίσιο Αποκέντρωσης σήμερα μαζί με τον Δήμαρχο μας Νίκος Σταυρέλης και άλλους συναδέλφους, στην όμορφη περιοχή των Λουτρών Ωραίας Ελένης και συγκεκριμένα στο Κοινοτικό Κατάστημα.
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2024/01/Καταγραφή-22.jpg)