Αυτό το Σάββατο 17/12 κ ώρα 16:00 σας περιμένουμε στην Χριστουγεννιάτικη Γιορτή στην παιδική χαρά Ζευγολατιού!
Τα δύο τμήματα Μπαλέτου μας θα δώσουν Χριστουγεννιάτικο ρυθμό, θα απολαύσουμε σε υπέροχες μελωδίες την Φιλαρμονική Ζευγολατιού , ο Άγιος Βασίλης θα υποδεχτεί τους μικρούς μας ήρωες, θα ακολουθήσει face painting, υπέροχες μουσικές από τον DJ Πέτρο Αναγνωστοπουλο και τέλος κεράσματα από τους συλλόγους!!
Πνευματική Στέγη Ζευγολατιού- Πολιτιστικός &Λαογραφικός Σύλλογος Βοχας-
Φιλαρμονική Ζευγολατιού, υπό την αιγίδα του Δήμου Βέλου Βοχας και του ΝΠΔΔ Ανέλιξη!!
![](https://protinewskorinthias.gr/wp-content/uploads/2022/12/318557421_845132776765116_4488490328532899637_n.jpg)