Η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Κορινθίας σε συνεργασία με την Διεύθυνση Αστυνομίας Κορινθίας συνδιοργάνωσαν την Τρίτη 27 Δεκεμβρίου το απόγευμα την καθιερωμένη χριστουγεννιάτικη εκδήλωση για τα παιδιά των εργαζομένων στο KORINTHIAN PALACE.
Η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Κορινθίας σε συνεργασία με την Διεύθυνση Αστυνομίας Κορινθίας συνδιοργάνωσαν την Τρίτη 27 Δεκεμβρίου το απόγευμα την καθιερωμένη χριστουγεννιάτικη εκδήλωση για τα παιδιά των εργαζομένων στο KORINTHIAN PALACE.